Stare czasy już nie wrócą, ale wspomnienia zostaną na zawsze. Jesteś gotowy, aby ubrać stare kornery i wyjść na podwórkowe boisko?

 

Nie ma chyba osoby, która w latach młodości nie grała w tą grę. Wystarczyło kilku dzieciaków z bloku, bramka i piłka. Jeżeli nie wiesz o czym piszę, zajrzyj tutaj lub jeśli posiadasz konto na Facebook’u tutaj.

 

„Jedynki”, „Warszawa”, „Chińczyk”, „W Niemca” – ile miast i miasteczek w Polsce, tyle różnych nazw tej gry. I choć zasady były wszędzie mniej więcej takie same, to jak powiesz w Gdańsku, że chcesz zagrać w „Autonogę”, to najpewniej zostaniesz wyśmiany i skierowany na jakieś kompleksowe badania. Bo w Gdańsku grało się w „Warszawie”. A w niedalekim Wejherowie „W kopy”. Rożnica kilkudziesięciu kilemtrów, a nazwa już zdecydowanie inna.

Każdy dzieciak z podwórka marzył o nowych piłkarskich butach. I nie były to jakieś najnowsze modele Adidasa czy inne Nike. Wystarczyły porządne korkotrampki z rynku. Legendarne kornery. Z gumowymi korkami. Do tego stara piłka i można było zacząć partyjkę „Autonogi” – oczywiście jeśli byłeś z Górnego Śląska 😉

Jeśli chcesz wrócić do przeszłości i jesteś dumny z tego, że dla Ciebie wakacje oznaczały kilkunastogodzinną, nieprzerwaną batalię na boisku, a nie przed konsolą czy komputerem, to ta koszulka jest dla Ciebie idealna.

 

Kornery, piłka i dumny napis, że w szalonych latach dziewiędziesiątych byłeś profesjonalnym podwórkowym graczem.

 

 

Jak zamówić koszulkę?

Napisz na fanpage kibole24, lub Ultrabanda. Możesz też skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy tutaj. Nie zapomnij w zamówieniu dodać info o szczegółach koszulki:

1. Nazwa gry
2. Kolor koszulki
3. Rozmiar koszulki

 

Nazwa gry oraz kolor koszulki są dowolne. To Ty decydujesz o tym, czy wyjdziesz na boisko z koszulką „Warszawa player” albo „Jedynki player”. Wybierasz także kolor. Może pomarańczowy, jak za starych dobrych lat, kiedy to całe podwórko biegało w koszulkach Holandii? Wybór należy do Ciebie.

 

 

 

Cena: 50 zł
Koszt przesyłki:
9.50 zł (1 -3 koszulki)
14 zł kurier DPD (większa ilosć)
Czas oczekiwania: 3-5 dni roboczych.

Kategorie: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *