...skoro już tu jesteś, to może zostań na dłużej?

Nie Ważne Jak, Ale Zacznij Już Dziś...

Jeśli mierzysz wysoko… chcesz zdobyć „szczyt”, który na pierwszy rzut oka wydaje się nieosiągalny, ale jednocześnie nie możesz przestać o nim myśleć, wiesz… i te ciarki na plecach… to jedyna właściwa podpowiedź ZACZNIJ DZIAŁAĆ 😉 … droga będzie długa, kręta, niejednokrotnie stroma jak diabli i będzie bolało… ale na jej końcu czeka coś wspaniałego… to pierwszy krok decyduje… każdy z nas przechodził tą ścieżką i to się ciągle powtarza, więc jak masz ochotę wyjść na „spacer” z nami, to daj znać…

3 proste kroki

KROK 1: Zapytaj siebie

Solidnie i bez chodzenia na skróty… co chciałabym/chciałbym osiągnąć za rok, za 3-5 lat, a co dochodząc do 10 roku dobrze zaplanowanej drogi ULTRA, która połączy nierozerwalnie życie sportowe z prywatnym i dostarczy niesamowitą dawkę pozytywnej energii i satysfakcji.

Z tej drogi trudno zawrócić, wciąga i nie pozostawia złudzeń 😉 , więc DOBRZE SIĘ ZASTANÓW. 

Wracając do pytań, to na serio, bardzo ważne, cele to kierunek dla rozwoju, spisz to, będziemy chcieli o tym pogadać na początku.
 

 

Krok 2: zapytaj nas

Nie będziemy oszukiwać, nie każdy nas polubi, a my nie każdego. Musimy się spotkać we właściwym momencie i miejscu. Dlatego daj nam znać, że masz ochotę pogadać i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Musisz wiedzieć, jakimi kierujemy się zasadami:
  1. Twoje cele muszą być ambitne, DLA CIEBIE przede wszystkim
  2. planujemy kilka lat do przodu, co najmniej 2-3 lata
  3. w UB pomagamy sobie wzajemnie, musisz znaleźć sposób, aby również pomagać pozostałym 
  4. pomagamy tym, którzy potrzebują pomocy, dlatego musisz być gotowy również nieść pomoc innym
  5. będziemy motywować Cię do działania, pamiętaj, że to działa w dwie strony, Ty musisz motywować nas
  6. są zawody, w których wystartujesz sam, ale będą też zawody, w których startujemy całą UB, nie można ich pomijać, dlatego musisz być gotów wziąć w nich udział 🙂 
  7. pamiętaj cel jest ważny, ale to droga ma kluczowe znaczenie… to w jakim stylu ją pokonasz, sprawi że cel będzie tego wart.

 

Krok 3: spotkajmy się 

To w zasadzie kluczowy moment, jeśli czas, miejsce oraz ludzie będą pasować, to pozostanie nam się spotkać i przybić piątkę na start. Ale pamiętaj, jeśli z jakiegoś powodu nie dołączysz do UB dziś, to może jutro?