Partnerzy

POPLAMI

POPLAMI to sprytne ubranka, które kochają plamy i ułatwiają życie Mamy 🙂 i w sumie nie tylko… dzieci się nie przejmują, mogą się bawić do woli… no i w sumie tata również się nie przejmuje 🙂 . 

POPLAMI w skrócie 😉

  • Ubrania dla całej rodziny projektowane i szyte w Polsce 
  • Polskie materiały z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa 
  • Funkcjonalne ubrania – sprytne rozwiązania 
  • Najlepsze ubrania do zabawy 
  • Autorskie wzory + naszywki na plamy 
  • Kompaktowa kolekcja – komplementarne modele tworzące spójną i funkcjonalną garderobę dziecka

JABRA

Hej (po duńsku brzmi dokładnie tak samo jak po polsku). Jesteśmy Jabra.
Od 150 lat opracowujemy technologie, dzięki którym życie wygląda i brzmi lepiej niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad wartym milion dolarów projektem w zaciszu swojej domowej kuchni, czy też po raz pierwszy biegniesz na 5 km w parku.
Prowadzisz prezentację wideo w Toronto dla osób znajdujących się w Tokio. Albo dajesz się porwać muzyce. Z naszymi produktami możesz wszystko.

Jabra. Technologia dla życia w każdym rytmie.

iPS Team

Kompleksowo obsługują projekty inwestycyjne na rynku globalnym.
Nieprzerwanie działają od 1998 roku i wspierają partnerów biznesowych w drodze do sukcesu. Kluczowe wartości, którym się kierują, to: bezpieczeństwo + kompleksowość + doświadczenie.

Stanowią klastrowy zespół inżynierski, reprezentujący komplementarne marki działające w różnych sektorach i branżach przemysłu.

CAR-BIKE

Sklep oraz serwis rowerowy z Gniezna, do którego warto przejechać pół kraju, by na miejscu doświadczyć profesjonalizmu i pasji z jaką firma jest prowadzona przez osoby czynnie działające w świecie kolarstwa i triathlonu. Wiedza i doświadczenie, dbałość o detale, indywidualne podejście. A w gratisie cenne uwagi i wskazówki oraz porady treningowe.

CAR-BIKE jest oficjalnym dealerem Bianchi w Polsce, ale posiada w swojej ofercie również inne profesjonalne rowery oraz osprzęt najlepszych marek. Rowery szosowe i triathlonowe, gravele i górskie MTB. Nowe lub używane rowery zapasowe z wyścigów grup kolarskich, egzemplarze testowe lub powystawowe z minimalnymi przebiegami.

AMWIN

To działający na rynku budowlanym od 1995 roku kompleksowy wykonawca nowoczesnych przestrzeni dla biznesu – hal przemysłowych i magazynowych, obiektów handlowych i biurowców.

Specjaliści z wielu dziedzin doradzą, zaprojektują i zrealizują budowę od A do Z, zachowując najwyższe standardy jakości i terminowości oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Amwin szyje na miarę, a w dorobku firmy jest już ponad 200 zrealizowanych obiektów inwestycyjnych.

Doświadczenie, ciągły rozwój i wartości którymi firma kieruje się na co dzień – budują zaufanie klientów.

LandSklep

Firma LandSklep, działająca od 2017 roku, posiada jeden z największych w Polsce magazynów części zamiennych i akcesoriów do samochodów marki Land Rover i Jaguar.

Oferta dotyczy zarówno części oryginalnych jak i zamienników. Firma oferuje fachową pomoc w doborze części i kompletowaniu zamówień.

Posiada prężnie działający sklep internetowy oraz stacjonarny.

Martombike

Z PASJI DO SPORTU

Na rynku działają od 2004 roku. Od samego początku postawili na rozwój – konsekwentne wdrażanie nowych materiałów, inwestycje
w innowacyjne technologie, poszukiwanie efektu, który czyni różnicę 🙂  

Kolarstwo stanowi niezwykle ważny składnik  życia zespołu. Sekret marki jest prosty, jest nim prawdziwa historia, napisana przez życie oraz ludzi pełnych pasji.

Twórcami marki Martombike są Marek Łagódka oraz Tomasz Skoczylas, do dziś zaangażowani całym sercem w rozwój firmy. Wszystkie produkty szyte są w całości w Polsce. Martombike to własna produkcja, autorski know-how oraz dział R&D, który każdego dnia z zamiłowaniem i oddaniem pracuje nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi.

Enduhub

Od 2013 roku zespół pasjonatów skupiony wokół czynnych sportowców-amatorów buduje największą w Polsce bazę wyników sportów wytrzymałościowych.

Wyszukaj, posortuj, porównaj, pochwal się, zaplanuj. Przechowuj i aktualizuj spis rekordów osobistych na każdym dystansie w poszczególnych dyscyplinach.
Nie pamiętasz który to już twój maraton – Enduhub. Jaka jest twoja życiówka na dychę – Enduhub.

Własna lista konkurentów do sprawdzenia przed zawodami – utwórz i zapamiętaj ją w Enduhub.

Podwórkowe zawody mierzone stoperem – nie ma sprawy, zgłoś i dodaj swój wynik, biorąc czynny udział w tworzeniu bazy.
Pełna funkcjonalność i czas zaoszczędzony na treningi w cenie jednej kawy miesięcznie.

Przyspiesz

Przyspiesz to nowy projekt. To kolejny krok w rozwoju nowatorskiej szkoły pływania Przyspiesz Kraula, założonej 5 lat temu przez trzech doświadczonych trenerów z zamiarem podniesienia poziomu pływania amatorskiego w Polsce. 

Zostawiając to co najlepsze w dotychczasowej metodyce nauczania, Przyspiesz zaczyna nowy sezon jako szkoła triathlonu. Oprócz dalszego rozwoju umiejętności pływackich, Przyspiesz wprowadza do oferty m.in. obozy oraz warsztaty motoryczno-biegowe i triathlonowe, testy wydolnościowe oraz plany treningowe pod każdy dystans triathlonu. 

Ci sami zaufani ludzie – nowe kompleksowe podejście.

Nasz-Bus

Firma transporotwa od 2010 roku, kiedy to pierwszy bus wyruszył na ulice miasta i gminy Wronki w charakterze małej komunikacji miejskiej. Wynajmy okazjonalne, dowozy pracownicze i szkolne w kolejnych latach poszerzały ofertę firmy oraz park pojazdów.

Obecnie Nasz-Bus dysponuje pojazdami od limuzyny po 65-miejscowy autokar, posiada też kilka aut przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. Zakłady pracy, szkoły, instytucje publiczne i prywatne – doświadczeni kierowcy przewożą już setki pasażerów dziennie, a realizując przewozy grupowe firma Nasz-Bus potrafi zorganizować dodatkowe atrakcje związane z wyjazdem.